Powder painting: manual equipment

NORDSON ON OMA TOODETE KVALITEEDIS SEDAVÕRD VEENDUNUD, ET PAKUB 5-AASTAST GARANTIID!                     ( hõlmab ka kõiki elektroonikaosi, v.a. kaablit, millel on 2-aastane garantii, ega kuluosi )

Nordsoni käsivärviseadmete valik ulatub soodsamatest ja lihtsamatest XT gun seadmetest kuni revolutsioonilise HDLV-tehnoloogia mudeliteni. Tutvuge alloleva valikuga, et leida endale sobivaim mudel:

NORDSON ENCORE LT

Encore LT on Nordsoni soodsaim käsiseade pulbervärvimiseks, millel on olemas kõik vajalikud funktsioonid, et tagada enamike toodete ja värvide edukas kasutamine. See seade on sihilikult tehtud võimalikult lihtsaks ja töökindlaks. Seetõttu on vähendatud elektroonikat. Näiteks on loobutud püstoli elektroonilisest tagaplaadist, mis pole asendamatu, kui seade asub kohe värvija kõrval ja seadme töö reguleerimine on ka puldist piisavalt mugav. See on võimalusterohke, soodne ja töökindel seade. Euroopa turul müüdud Nordsoni käsiseadmetest moodustavad 80% just Encore LT mudelid.

Encore LT eelised:

Tehnilised andmed

NORDSON ENCORE XT

Encore XT on Nordsoni injektor-tehnoloogia tippmudel, millel on pea piiramatud võimalused kõigi parameetrite reguleerimiseks, jälgimiseks ja salvestamiseks. Nii pult kui püstol võimaldavad kiiresti ja täpselt seadistada ja korrata igale tootele ning värvile kõige paremini sobivad näitajad. Seda nii automaatselt, tehase poolt soovitatud optimaalsete reguleeringutega, kui vilunumatele kasutajatele ka kõiki elektrostaatilisi kui pneumaatilisi näitajaid käsitsi muutes.

Encore XT eelised:

Tehnilised andmed

NORDSON HDLV: High-Dense Low-Velocity tehnoloogia

Encore LT on Nordsoni soodsaim käsiseade pulbervärvimiseks, millel on olemas kõik vajalikud funktsioonid, et tagada enamike toodete ja värvide edukas kasutamine.          See seade on sihilikult tehtud võimalikult lihtsaks ja töökindlaks. Seetõttu on vähendatud elektroonikat. Näiteks on loobutud püstoli elektroonilisest tagaplaadist, mis pole asendamatu, kui seade asub kohe värvija kõrval ja sedame töö reguleerimine on ka puldist piisavalt mugav. See on võimalusterohke, soodne ja töökindel seade. Euroopa turul müüdud Nordsoni käsiseadmetest moodustavad 80% just Encore LT mudelid.

Encore LT eelised:

Tehnilised andmed