LIINIDE HOOLDUS

Üheks Metalfors OÜ kindlaks fookuseks on olemasolevate viimistlusliinide hooldus.

Tänu meeskonnaliikmete senisele ulatuslikule projekteerimis-, paigaldus- ja hooldusalasele kogemusele, oleme selleks hästi varustatud ning täiendame end pidevalt, et pakkuda parimat teenust.

Meie ettevõtte eesmärgiks on rahulolevad kliendid.

Liinide hooldus

Pakume nii haaveldus-, vedel- kui ka pulbervärvikambritele ja -liinidele järgmisi hooldusteenuseid:

Kui teie süsteemid vajavad täiendamist või moderniseerimist, esitame selleks omapoolsed soovitused ja pakkumised, ning püüame leida koostöös teiega nii tehniliselt kui finantsiliselt optimaalsed lahendused.

Paigaldusteenused

Teostame ka värvi-, haaveldusruumide ja aspiratsioonisüsteemide seadmete ja õhutorustike ning automaatika ja elektrikaabelduse paigaldusi, samuti olemasolevate paigaldiste ümberkolimist uude asukohta.Kogemusi selles osas on ulatuslikult, saame ise kalkuleerida materjalide vajadust ning paigaldustööde mahtu.

Kui teil on vaja täielikku ” Võtmed kätte” paigaldus- või ümberkolimistööd või osalist abi, võtke kindlasti ühendust ja me teeme oma pakkumise.

Seadmete hooldus

Lisaks teostame paljusid muid tehnika ülevaatuse ja hooldusega seotud teenuseid – võtke meiega kindlasti ühendust, kui seadmed on lihtsalt pikemat aega hooldamata või esineb tehnilisi probleeme. Oleme kindlad, et suudame teile kasulikud olla.