Pulbervärviseadmed

ÜLDINFO

Nordsoni pulbervärviseadmed on Eesti klientidele tuttavad juba pikka aega, neid leidub meil nii käsi- kui automaatsüsteemidena. Alates 2014. aastast on Metalfors OÜ Nordsoni värvimisseadmete ametlik esindaja Eestis.

Nii uued seadmed kui olemasolevate süsteemide hooldus ja kasutajatugi on kiirelt ja soodsalt kättesaadavad.

NORDSONIST

NORDSON on maailma juhtivaid viimistlus- ja liimimisseadmete valmistajaid. Firma on loodud aastal 1954, kuigi ajalugu eelkäijate kaudu ulatub juba aastasse 1909.          Kontserni aastakäive on ca. 1,6 miljardit dollarit. Kõik seadmed on valmistatud USA-s. Nordsoni seadmetega saavutatav kõrgekvaliteediline tooteviimistlus, ökonoomsus ja tehniline töökindlus on laialdaselt tuntud. Nordsonil on 70% turuosa USA-s ning kogu Euroopas ja terves maailmas väga tugeva positsiooniga tuntud seadmetarnija.

SEADMETEST

Pulbervärviseadmete osas on Nordson olnud teerajajaks paljudele tehnilistele lahendustele, mida teised seadmevalmistajad on varem või hiljem järele tegema hakanud.                                            Viimase kümnendi olulisim läbimurre on High-Dense Low-Velocity ( HDLV või HD) pulbrisiirdamislahendus, mis viis pulbervärvimise efektiivsuse, kokkuhoiu ja kvaliteedi täiesti uuele tasemele.

Tutvuge Nordsoni seadmete eri mudelitega

Vedelvärviseadmed

ÜLDINFO

Vedelvärvimiseks pakume järgmiste firmade toodangut:

ECCO FINISHING ( Rootsi ) – madal- ja kõrgsurve- ning liimiseadmed

DETE ( Saksamaa) – 2-komponentsed värvisüsteemid ja nende lisaseadmed

SAGOLA (Hispaania ) – lai valik soodsama klassi värvimisseadmeid

ECCO FINISHING

ECCO FINISHING on Rootsi firma, kelle ajalugu ulatub tagasi 80 aastat ja kes on kasvanud välja ülemaailmselt tuntud kompressoritootjast Atlas-Copco. ECCO tooted on vastupidavuse ja kõrge viimistluskvaliteedi poolest laialdaselt tuntud. Rõhk on Euroopa päritolu kvaliteetsetel komponentidel, kus ei minda odavtootmise maade allhanke kasutamise riskantsele teele. Seda kinnitab mõnedele komponentidele antav kuni 5-aastane garantii. Firmast lähemalt: www.eccofinishing.se 

ECCO klientideks on ülemaailmselt paljud autotootjad: Volvo, VW, Bentley, Saab, GM, Jaguar, Mazda, Toyota jne.                                     ja muud suurtööstused: Apple, Sony-Ericsson, Nokia, ABB, Boing, Ikea, Bang&Olufsen jt.

ECCO seadmeid on aja jooksul hulgaliselt jõudnud ka Eestisse ja nüüdsest oleme selle firma ametlikud esindajad

VEDELVÄRVISEADMED

Tutvuge vedelvärviseadmetega

Haaveldusseadmed

ÜLDINFO

ECCO lõpetas haavlipritside tootmise odavtootmise maadest tuleva hinnasurve tõttu, kuid sellepeale hakkasid mitmed kliendid nõudma, et tootmist uuesti alustataks. Ja nii tehtigi. Meie eesmärk on leida kliente, kes vajavad seadet, mis peab töötama tõrgeteta, sest tööpausid lähevad oluliselt kallimaks kui seadme kallim hinnatase.

ECCO HAAVLIPRITS

ECCO FINISHING haavlipritsid, nagu värviseadmedki, on valmistatud Rootsis. Ainult Euroopa päritolu materjalidest ja komponentidest. Trumbiks on seadmete lausa legendaarne vastupidavus.                                    Nii haavliventiil kui käivitusklapp on valmistatud kuni 25mm paksusest roostevabast terasest. Enamikul soodsatel haavlipritsidel on need õhukese seinaga valualumiiniumist.               ECCO enda veendumus oma seadmete kvaliteedis kajastub selles, et seadme eri komponentidele antakse 3-5 aastat garantiid, tagamaks klientidele kindlustunnet, et nad saavad selle, mille eest maksavad.

SEADMETEST

Tervikliinid

ÜLDINFO

Meie meeskonna senise töökogemuse hulka kuulub kogu Eestis kümnete haaveldus-, vedel- ja pulbervärviliinide ja -komplekside projekteerimine, paigaldus ja hooldamine.

Sõltuvalt teie vajadustest saame koostöös oma partneritega projekteerida ja tarnida mistahes kombinatsioonis viimistluskompleksi, järgides kõiki tänapäevaseid nõudeid nii säästlikkuse, kvaliteedi kui tootlikkuse osas.

PULBERVÄRVILIINID

VEDELVÄRVIRUUMID JA -LIINID

Tutvuge erinevate liinidega

Kulumaterjalid

VARUOSAD VÄRVIMISRUUMI SEADMETELE

Meil on heameel pakkuda viimistlusruumide ja -seadmete kulumaterjale.

FILTRID

Kõikvõimalikud filtrid haaveldusruumidele, vedel- ja pulbervärvimisele:

Filtrid

FWT sensorid

FWT sensorid

Kasutatud liinid ja seadmed

Meil on oma partnerite ja klientide kaudu pidevalt pakkuda suur valik üksikseadmeid ning ka terviklikke värvimis- ja haaveldusliine. 

Samuti teostame teie olemasolevate seadmete tehnilise seisundi ja turuhinna hindamisi.

Kui teil on huvi mistahes kasutatud viimistlustehnoloogia vastu või vajate professionaalset abi, võtke meiega kindlasti ühendust!

HETKEL PAKKUMISES:

Grundfos pumbad CRN 1-8 A-FGJ-G-V-HQQV 3x230/400 50 HZ - 2tk - vähekasutatud HIND á 700.-eur+km

Kasutatud pulbervärvi polümerisatsiooniahi

Kasutatud Nordson Encore LT pulbervärvimise käsiseade