Pulbervärvimine

Nordsoni pulbervärviseadmed on Eesti klientidele tuttavad juba pikka aega, neid leidub meil nii käsi- kui automaatsüsteemidena. Alates 2014. aastast on Metalfors OÜ Nordsoni värvimisseadmete ametlik esindaja Eestis.

Seega nii uued seadmed kui olemasolevate süsteemide hooldus ja kasutajatugi on kiirelt ja soodsalt kättesaadavad.

NORDSON on maailma juhtivaid viimistlus- ja liimimisseadmete valmistajaid. Firma on loodud aastal 1954, kuigi ajalugu eelkäijate kaudu ulatub juba aastasse 1909. Kontserni aastakäive on ca. 1,6 miljardit dollarit. Kõik seadmed on valmistatud USA-s. Nordsoni seadmetega saavutatav kõrgekvaliteediline tooteviimistlus, ökonoomsus ja tehniline töökindlus on laialdaselt tuntud. USA-s on neil 70% turuosa, aga muidugi on Nordson ka kogu maailmas ja Euroopas väga tugeva positsiooniga ja tuntud seadmetarnija.

Pulbervärviseadmete osas on Nordson olnud teerajajaks paljudele tehnilistele lahendustele, mida teised seadmevalmistajad on varem või hiljem lt soodusjärele tegema hakanud.

Viimase kümnendi olulisim läbimurre on High-Dense Low-Velocity (HDLV või HD) pulbrisiirdamislahendus, mis viis pulbervärvimise efektiivsuse, kokkuhoiu ja kvaliteedi täiesti uuele tasemele. Lähemalt loe siit.

Tutvuge palun Nordsoni seadmete eri mudelitega ja oleme alati valmis aitama teil välja valida just teile sobivaima mudeli ning võimaldama seadmete katsetamist, tagama koolituse, hoolduse ja igakülgse toe.